Poprzedni temat «» Następny temat
Wieliczanki
Autor Wiadomość
agga 
Mina


Osiedle: Zadory
Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 22 Lip 2007
Posty: 1461
Skąd: wieliczka
Wysłany: 07-08-2007, 07:23   

Niepołomice moja ulubiona miejscowość. ...Mnie się podoba że w okresie szkolnym dzieciaki chodzą tam w kamizelkach odblaskowych. Pierwszy raz jak zobaczyłam z daleka myślałam że policja stoi:) co pare metrów. Ciekawa jestem czy u nas przyjął by się taki pomysł?
_________________
Pozdrawiam
 
     
oseczka 
Zawalisko



Osiedle: Lekarka
Pomogła: 3 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Maj 2007
Posty: 926
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 07-08-2007, 07:31   

agga napisał/a:
Niepołomice moja ulubiona miejscowość. ...Mnie się podoba że w okresie szkolnym dzieciaki chodzą tam w kamizelkach odblaskowych. Pierwszy raz jak zobaczyłam z daleka myślałam że policja stoi:) co pare metrów. Ciekawa jestem czy u nas przyjął by się taki pomysł?



Oficjalnie była bym za :) tak samo jak za tym panem/panią w takiej jak by sukni do kostek i ze znakiem STOP w sumie dla samego bezpieczeństwa, mało to razy o mało ktoś nie potrącił dziecka na przejściu koło figurki na ul Piłsudskiego? Nie raz jestem świadkiem w roku szkolnym jak dziecko widząc po drugiej stronie ul kolegę czy też koleżankę leci na oślep i to głównie dzieci które powinni jeszcze odprowadzać opiekunowie.
 
     
agga 
Mina


Osiedle: Zadory
Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 22 Lip 2007
Posty: 1461
Skąd: wieliczka
Wysłany: 07-08-2007, 09:54   

oseczka
no właśnie ciekawa jestem do kogo trzeba uderzyć z takim apelem i czy było by to możliwe u nas czy ktoś może wie jak załatwia się takie sprawy trzeba się udać do urzędu miasta czy zarządców dróg?
Taka pani/ pan to dobry pomysł
_________________
Pozdrawiam
 
     
Tardas 



Osiedle: Szymanowskiego
Pomógł: 1 raz
Wiek: 45
Dołączył: 12 Gru 2006
Posty: 722
Skąd: Magnum Sal
Wysłany: 07-08-2007, 10:02   

agga napisał/a:
do kogo trzeba uderzyć z takim apelem i czy było by to możliwe u nas czy ktoś może wie jak załatwia się takie sprawy trzeba się udać do urzędu miasta czy zarządców dróg?

Szkoły podstawowe i gimnazja są pod kuratelą UMiG, zatem adresatem w takich sprawach jest Burmistrz. Myślę, że pomysł wart realizacji i większych oporów ze strony decydentów nie powinno być :)
_________________
http://www.wieliczka24.info - niezależna strona miasta
 
 
     
Cop
Sztolnia



Dołączył: 05 Cze 2007
Posty: 153
Wysłany: 07-08-2007, 10:17   

Witam
Temat ciekawy , ciepły , ale czy będę w stanie zabierać głos w tym było nie było , niewieścim temacie ? Nie wiem .
Mada z tej strony Cie nie znałem :D
Dobrze , że jest forum , bo chłop nigdy w "robocie" by sie nie ujawnił :D
Szkoda , że jest Was tak mało drogie koleżanki na tym forum , ale mam nadzieje , że ilość uczestników , a w sumie uczestniczek - wzrośnie ,może kiedyś dojdzie do jakiegoś ......zlotu ;) i przy........ orenżadzie spotkamy piękne "wieliczanki " :)
Pozdrawiam
p.s. kurcze zawsze miałem słabość do niewiast , jak przyjmowałem sie do "firmy ", to sobie obiecałem , że żadnej pani MK nie wypisze , za te kilkanaście lat pracy , jak na razie dotrzymałem danej sobie obietnicy :)
 
     
master7 
Hysinbold



Osiedle: Zdrojowe
Pomógł: 3 razy
Wiek: 50
Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 3885
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 07-08-2007, 11:30   

dzaga napisał/a:
do jakiego fryzjera chodzicie?

Tutaj też jest co nieco o fryzjerze:
http://www.wieliczka24.in...liczce-vt59.htm
_________________
www.wieliczka24.info
www.master7.rowerpower.org
Hosting Dedykowany | Wirtualizacja | Profesjonalny Hosting | Serwery Gier
 
  master771
     
oseczka 
Zawalisko



Osiedle: Lekarka
Pomogła: 3 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Maj 2007
Posty: 926
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 07-08-2007, 11:38   

Cop,

Jak By nie patrzeć to ja proponuje zlot forum :P w sumie na innych forach na których siedzę też sporadycznie ale siedzę raz na miesiąc ludzie się spotykają na krakowskim rynku i idą się napić i pobawić :P ... W Sumie "my" jako forum możemy się spotkać np na wielickim rynku i iść do Va BanQ czy tam do zamkowej w sumie to chyba tyle zostało po "kulturalnych" knajpkach :P
_________________
Nadeszło w pore lato powiedz mi co Ty na to? Słoneczko ładnie tańczy ma kolor pomarańczy przy Tobie zaraz płone Twe ciało opalone całuje kiedy tańczy bo smak ma pomarańczy....
 
     
agga 
Mina


Osiedle: Zadory
Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 22 Lip 2007
Posty: 1461
Skąd: wieliczka
Wysłany: 07-08-2007, 11:47   

oseczka
Cytat:
W Sumie "my" jako forum możemy się spotkać np na wielickim rynku i iść do Va BanQ czy tam do zamkowej w sumie to chyba tyle zostało po "kulturalnych" knajpkach :P

temat spotkania był już poruszany przez przema i jakoś marnie to wyszło ja osobiście jestem za tyle mówimy o kulturze i braku życia w wieliczce może czas zacząć to życie kulturalne
_________________
Pozdrawiam
 
     
przemo 
Żupa solna



Osiedle: 500m od rynku
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6286
Skąd: 49.991 N, 20.060 E
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 07-08-2007, 11:47   

Oseczka temat byl ruszany:
a) mało chętnych
b) mada się nie chce ujawnić - nieśmiałość ? ( nie sądze )
c) mamy się porozumiewać na Private o tym.
 
     
oseczka 
Zawalisko



Osiedle: Lekarka
Pomogła: 3 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Maj 2007
Posty: 926
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 07-08-2007, 11:50   

przemo napisał/a:
Oseczka temat byl ruszany:
a) mało chętnych
b) mada się nie chce ujawnić - nieśmiałość ? ( nie sądze )
c) mamy się porozumiewać na Private o tym.


a) ja tam widzę sporo chętnych
b) bez Mada też można się świetnie bawić najwyżej będzie nam zazdrościł dobrej zabawy (Chyba że spotkanie uważacie za totalnie obowiązkowe)
c) czemu na prv?? może warto przeprowadzić sondę na ten temat itd??:>
 
     
dzaga 
Bałwan solny



Osiedle: Szymanowskiego
Pomogła: 3 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 02 Mar 2007
Posty: 233
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 07-08-2007, 11:51   

Cop napisał/a:
to sobie obiecałem , że żadnej pani MK nie wypisze , za te kilkanaście lat pracy , jak na razie dotrzymałem danej sobie obietnicy :)


wooooww następny dżentelmen :) no - gdyby nie forum to byś sie nigdy nie wyjawił :P
ukłony w Twoją stronę i mam nadzieję, że jak jakiś policeman mnie haltnie to tylko Ty :P (odpukać - póki co nie miałam jeszcze nigdy kontroli).

Cop napisał/a:
Szkoda , że jest Was tak mało drogie koleżanki na tym forum


poczekaj - jeszcze będziesz miał nas dość :diabel2:

mam pytanie - czy któraś/yś z Was ćwiczy może jogę w domu? Zastanawiam się nad tą aktywnością fizyczną.. tyle ludzi ją zachwala - mieliście jakąś styczność z tym "sportem"?
 
     
oseczka 
Zawalisko



Osiedle: Lekarka
Pomogła: 3 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Maj 2007
Posty: 926
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 07-08-2007, 11:52   

agga napisał/a:
oseczka
Cytat:
W Sumie "my" jako forum możemy się spotkać np na wielickim rynku i iść do Va BanQ czy tam do zamkowej w sumie to chyba tyle zostało po "kulturalnych" knajpkach :P

temat spotkania był już poruszany przez przema i jakoś marnie to wyszło ja osobiście jestem za tyle mówimy o kulturze i braku życia w wieliczce może czas zacząć to życie kulturalne


Zgadzam się z Tobą w 100% bo żywcem nie ma co robić w Wieliczce :P a jak już można iść się zabawić z fajnymi ludźmi to zaczynają się wykręty.. :/
 
     
oseczka 
Zawalisko



Osiedle: Lekarka
Pomogła: 3 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Maj 2007
Posty: 926
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 07-08-2007, 11:54   

dzaga napisał/a:

mam pytanie - czy któraś/yś z Was ćwiczy może jogę w domu? Zastanawiam się nad tą aktywnością fizyczną.. tyle ludzi ją zachwala - mieliście jakąś styczność z tym "sportem"?


ja w sumie jak byłam mniejsza na zalecenie lekarza musiałam joge ćwiczyć na opanowanie w sumie pomaga ale trzeba na nią poświecić trochę czasu :)
_________________
Nadeszło w pore lato powiedz mi co Ty na to? Słoneczko ładnie tańczy ma kolor pomarańczy przy Tobie zaraz płone Twe ciało opalone całuje kiedy tańczy bo smak ma pomarańczy....
 
     
Tardas 



Osiedle: Szymanowskiego
Pomógł: 1 raz
Wiek: 45
Dołączył: 12 Gru 2006
Posty: 722
Skąd: Magnum Sal
Wysłany: 07-08-2007, 11:58   

oseczka napisał/a:
a jak już można iść się zabawić z fajnymi ludźmi to zaczynają się wykręty..

Spotkanie:
http://www.wieliczka24.in...iczow-vt590.htm
To jak? 17 sierpnia roku bieżącego :D
_________________
http://www.wieliczka24.info - niezależna strona miasta
 
 
     
dzaga 
Bałwan solny



Osiedle: Szymanowskiego
Pomogła: 3 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 02 Mar 2007
Posty: 233
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 07-08-2007, 12:02   

Tardas napisał/a:
To jak? 17 sierpnia roku bieżącego :D


a taaak jasne - siedzę w domu prawie całymi dniami i się nudzę, a jak już ktoś rzuci datą to wtedy kiedy ja nie mogę :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 16