Poprzedni temat «» Następny temat
Wieliczanki
Autor Wiadomość
agga 
Mina


Osiedle: Zadory
Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 22 Lip 2007
Posty: 1461
Skąd: wieliczka
Wysłany: 12-12-2007, 22:03   

Oseczka
hihi mam nadzieje że doczekam czasów jak zaczniesz nosić torebkę
Torebka ważny element kobiecej garderoby :D


Pozdrawiam
_________________
Pozdrawiam
 
     
oseczka 
Zawalisko



Osiedle: Lekarka
Pomogła: 3 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Maj 2007
Posty: 926
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 12-12-2007, 23:35   

noszę od czasu do czasu ale nie lubię tego :P ja tam wole miec w kieszeni wszystko przynajmniej wiem gdzie co i jak a nie smyrać się godzine tak jak wiekszość babek za porfetlem :/
_________________
Nadeszło w pore lato powiedz mi co Ty na to? Słoneczko ładnie tańczy ma kolor pomarańczy przy Tobie zaraz płone Twe ciało opalone całuje kiedy tańczy bo smak ma pomarańczy....
 
     
Tsubasa 



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 13 razy
Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 3871
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 13-12-2007, 09:56   

a jaki masz system zapamietywania w ktorej kieszeni masz lusterko, w ktorej szminke, w ktorej klucze, etc. ?? :P
_________________
Czy to prawda, że w Polsce już widać na horyzoncie dobrobyt?
Prawda - horyzont według definicji to wyimaginowana linia, która oddala się w miarę zbliżania
--------------------------------------------------------
www.nano-reef.pl - bo małe jest piękne
 
 
     
oseczka 
Zawalisko



Osiedle: Lekarka
Pomogła: 3 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Maj 2007
Posty: 926
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 13-12-2007, 14:49   

zawsze po prawej stronie klucze kom nr 1 i lusterko w lewych zazwyczaj błyszczyk kom nr 2 i kasa i bilety MPK i PKP :P i to mi wystarcza, dowod os zazwyczaj tez po prawej stronie chodź zazwyczaj go nie nosze tak samo jak karta do bankomatu :P systemu brak to bardziej przyzwyczajenie :P
_________________
Nadeszło w pore lato powiedz mi co Ty na to? Słoneczko ładnie tańczy ma kolor pomarańczy przy Tobie zaraz płone Twe ciało opalone całuje kiedy tańczy bo smak ma pomarańczy....
 
     
dzaga 
Bałwan solny



Osiedle: Szymanowskiego
Pomogła: 3 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 02 Mar 2007
Posty: 233
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 14-12-2007, 19:01   

rany boskie... nie wyobrażam sobie Twoich kieszeni, pewnie wypchane do granic możliwości - i właśnie po to wymyślili torebki oseczka - to nie jest naprawdę takie złe, a jak się ma dobrą torebkę z kieszonkami w środku to wiadomo co i gdzie i wystarczy jeden ruch by sięgnąć i dostać to co się chce - ja jakoś nie szukam godzinę kluczy w torebce :)
 
     
oseczka 
Zawalisko



Osiedle: Lekarka
Pomogła: 3 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Maj 2007
Posty: 926
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 15-12-2007, 08:43   

Nie są wypchane do granic możliwości :P jeszcze sporo rzeczy by się mogło do nich zmieścić :P a torebek nie lubię jakoś mi nie odpowiadają :/ już zdecydowanie wole plecak chodzi on jest jeszcze bardziej narażony na kradzież bo łatwiej np w sklepie stojąc w kolejce a ma się go na plecach :/
_________________
Nadeszło w pore lato powiedz mi co Ty na to? Słoneczko ładnie tańczy ma kolor pomarańczy przy Tobie zaraz płone Twe ciało opalone całuje kiedy tańczy bo smak ma pomarańczy....
 
     
oseczka 
Zawalisko



Osiedle: Lekarka
Pomogła: 3 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Maj 2007
Posty: 926
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 07-01-2008, 14:57   

Sauna :P

Ma ktoś z was doświadczenia z Sauną w YogiSpot?? (Niepołomice ul Korczaka - Akademia :P )
_________________
Nadeszło w pore lato powiedz mi co Ty na to? Słoneczko ładnie tańczy ma kolor pomarańczy przy Tobie zaraz płone Twe ciało opalone całuje kiedy tańczy bo smak ma pomarańczy....
 
     
Madafaker 
Mina



Dołączył: 05 Cze 2007
Posty: 1716
Skąd: Małopolska Rulez !!
Wysłany: 07-01-2008, 17:48   

W domyśle zapewne chodzi o tą saunę InfraRed w YogiSport...



_________________
Od 0 do 18 cm w 5.5 sekundy :-)
 
 
     
Madafaker 
Mina



Dołączył: 05 Cze 2007
Posty: 1716
Skąd: Małopolska Rulez !!
Wysłany: 15-04-2008, 12:45   

Cytat:
Już niedługo duży silikonowy biust będzie nośnikiem nie tylko przyjemności, ale również – informacji. Brytyjscy naukowcy wpadli na pomysł jak praktycznie wykorzystać dwa sporej wielkości „pojemniki” znajdujące się z przodu kobiety. W silikonowych implantach chcą umieszczać… odtwarzacz mp3.
Konkretnie odtwarzacz miałby się znajdować w jednej piersi. W drugiej natomiast znajdowałby się specjalny chip zawierający kolekcję plików z muzyką.
Sygnał z odtwarzacza będzie przekazywany do słuchawek, zaś całość sterowana ma być za pomocą bransoletki z panelem.
- Skoro kobieta decyduje się na implant powiększający biust, może przy okazji wykorzystać go do czegoś pożytecznego – twierdzi Ian Pearson z laboratoriów badawczych koncerny BT, który opracowuje przełomowy wynalazek. Jego zdaniem dopiersiowy odtwarzacz mp3 będzie dostępny na rynku w przeciągu 10 lat.



_________________
Od 0 do 18 cm w 5.5 sekundy :-)
 
 
     
oseczka 
Zawalisko



Osiedle: Lekarka
Pomogła: 3 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Maj 2007
Posty: 926
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 15-04-2008, 12:49   

port USB tez bedzie w piersi by na tego chipa mp3 wrzucać? :D genialne :D
_________________
Nadeszło w pore lato powiedz mi co Ty na to? Słoneczko ładnie tańczy ma kolor pomarańczy przy Tobie zaraz płone Twe ciało opalone całuje kiedy tańczy bo smak ma pomarańczy....
 
     
Tardas 



Osiedle: Szymanowskiego
Pomógł: 1 raz
Wiek: 45
Dołączył: 12 Gru 2006
Posty: 722
Skąd: Magnum Sal
Wysłany: 15-04-2008, 12:50   

Cytat:
Już niedługo duży silikonowy biust będzie nośnikiem nie tylko przyjemności, ale również – informacji.

A co jeśli chłopiec też będzie chciał mieć wbudowany odtwarzacz :?: ;)
_________________
http://www.wieliczka24.info - niezależna strona miasta
 
 
     
Sid 
Kierat konny



Dołączył: 06 Wrz 2007
Posty: 411
Wysłany: 15-04-2008, 14:24   

W związku z tymi rewelacjami brytyjskich „uczonych”, przypomniał mi się stary, dobry góralski kawał:

Przyjechały cepry do Zakopanego, młoda dziewczyna z chłopakiem. Wynajęli kwaterę u górala i poszli spać.
Chłopak budzi się w nocy, patrzy .... a góral leży na dziewczynie i trzyma głowę między jej „bardzo obfitymi” piersiami.
Co pan robisz do XXX ? - pyta chłopak
Słuchom muzyki, chces to se posłuchoj – mówi góral
Chłopak zajął miejsce górala, i mówi:
- Nic nie słyszę !
- No i nie usłysys, boś dżeka nie włozył !!!
 
     
Madafaker 
Mina



Dołączył: 05 Cze 2007
Posty: 1716
Skąd: Małopolska Rulez !!
Wysłany: 11-12-2008, 21:24   

Cytat:
Szał na biustonosze dla facetów !!
Biustonosz towarzyszył kobietom od zarania dziejów. Jeśli wierzyć starym filmom klasy D – nawet kobiety neandertalczyków obwiązywały sobie biust skórą z dzikiego zwierza. I dopiero niedawno panie – w ramach wolności, miłości i równouprawnienia - postanowiły zrzucić stanikowe jarzmo. I kiedy wydawało się już, że historia biustonosza definitywnie się kończy, nagle nastąpił spektakularny zwrot akcji, po którym ta część garderoby powraca w zupełnie nowej roli.
Tak Panowie – dobrze się domyślacie. Tym razem stanik ma zagościć na naszych męskich klatkach piersiowych. Pierwsze męskie staniki pojawiły się w Japonii i - o dziwo – szybko zyskały popularność. Sklepy internetowe sprzedają setki męskich biustonoszy. Boom jest tak duży, że sami producenci i sprzedawcy nie kryją zdziwienia:
- Jestem zaskoczona zainteresowaniem, jakim cieszy się ta część garderoby. Wprowadziliśmy męskie staniki do oferty jako ciekawostkę, a tymczasem niemal od pierwszego dnia jesteśmy zasypywani listami, w których panowie przyznają, że na męski stanik czekali od dawna - opowiada Akiko Okunomiya, dyrektor sklepu "The WishRoom shop" – jednego z pierwszych, które wprowadziły męskie biustonosze do sprzedaży.
Niemniej jednak pojawienie się w mediach tego typu informacji, które w dodatku początkowo były dość szczątkowe, skłoniło nas do delikatnego puszczenia wodzów fantazji. I zgodnie doszliśmy do wniosku, że gdyby nawet jakimś cudem znalazłoby się na męskim torsie coś, co dałoby się upchać w jakiekolwiek, najmniejsze nawet miseczki, to i tak nierozwiązana pozostaje najważniejsza kwestia. Mianowicie żaden stanik nie komponuje się za dobrze z włosami na klacie.




Źródło:
www.wp.pl
_________________
Od 0 do 18 cm w 5.5 sekundy :-)
 
 
     
agga 
Mina


Osiedle: Zadory
Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 22 Lip 2007
Posty: 1461
Skąd: wieliczka
Wysłany: 11-12-2008, 21:31   

Cytat:
Mianowicie żaden stanik nie komponuje się za dobrze z włosami na klacie.
ha ha ha to ostatnie zdanie podoba mi się :D najbardziej
_________________
Pozdrawiam
 
     
Madafaker 
Mina



Dołączył: 05 Cze 2007
Posty: 1716
Skąd: Małopolska Rulez !!
Wysłany: 14-01-2009, 17:18   

I pomyśleć że to taki cenny "skarb"...
Ale czego się nie robi dla show biznesu.

Cytat:
Chcesz seksu z dziewicą? Zapłać 4 miliony dolarów!
Licytacja dziewictwa 22-letniej studentki trwa już kilka miesięcy. I, o dziwo, zamiast zwalniać, nabiera tempa. A kwoty są coraz bardziej astronomiczne.
O Natalie Dylan pisaliśmy już we wrześniu ubiegłego roku - znalazła się na naszej specjalnej liście. Wówczas twierdziła, że mężczyźni gotowi są za noc z nią zapłacić około miliona dolarów.
Dziś suma, jaką deklarują bogaci miłośnicy seksu z dziewicami zbliża się do czterech milionów! A od początku licytacji wzięło w niej udział dziesięć tysięcy chętnych.
Tymczasem Natalie "Wciąż Dziewica" Dylan stała się gwiazdą mediów. Pojawia się w telewizji, gazety przeprowadzają z nią wywiady. Ostatnio rozmawiała z dziennikarzami "Daily Telegraph".


Źródło:
www.pardon.pl
_________________
Od 0 do 18 cm w 5.5 sekundy :-)
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 16