Poprzedni temat «» Następny temat
Wieliczanki
Autor Wiadomość
agga 
Mina


Osiedle: Zadory
Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 22 Lip 2007
Posty: 1461
Skąd: wieliczka
Wysłany: 24-08-2007, 21:24   

hmmm... czy "poluźnić "czy " zaciskać" mysle że nie ważne oby ilość spalanych kalorii intensywnie spadała
_________________
Pozdrawiam
 
     
dzaga 
Bałwan solny



Osiedle: Szymanowskiego
Pomogła: 3 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 02 Mar 2007
Posty: 233
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 25-08-2007, 09:21   

dokładnie :) tylko o to chodzi - nieważne jak byleby spadała :D
 
     
agga 
Mina


Osiedle: Zadory
Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 22 Lip 2007
Posty: 1461
Skąd: wieliczka
Wysłany: 29-08-2007, 14:15   

Moje drogie Panie i Panowie powróce do tematu regionalnej potrawy. Jakoś chodzi mi ten temat po głowie. Ja niestety nie pochodze z tych stron ale może wasze babcie i mamy znają taką potrawe. Ze swojej strony zamierzam się udac do biblioteki i troszke poszperać w tej sprawie. Przecież nic nie stoi na przeszkodzie aby wymyśleć takową potrawe jak macie jakieś pomysły to zapraszam myśle że możemy to też zrobić w formie konkursu i zaprosić forumowiczów na degustacje hmmm... połączoną z jakąś imprezką na cel charytatywny co wy na to?
_________________
Pozdrawiam
 
     
almayer 
Kierat konny


Osiedle: Szymanowskiego
Dołączył: 12 Kwi 2007
Posty: 382
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 29-08-2007, 21:38   

ja się na tą degustację piszę, mam nadzieję że nie trzeba będzie najpierw stać w kolejce po numerek :-)
 
     
miki 
Zawalisko


Wiek: 48
Dołączył: 24 Cze 2007
Posty: 702
Skąd: gm. Wieliczka
Wysłany: 29-08-2007, 22:01   

Jeszcze jak potrawa w nazwie ze słowem Wieliczka - może się przyjmie;) :diabel2:
 
     
Madafaker 
Mina



Dołączył: 05 Cze 2007
Posty: 1716
Skąd: Małopolska Rulez !!
Wysłany: 07-09-2007, 19:31   

Pełno jest w programach imprez typu "dożynki gminne" itp. prezentacji "potraw regionalnych' z Naszego Powiatu...grzebiąc w sieci, jednak nie napotkałem czytelnego przepisu lub jego fragmentu, takiej lokalnej niepowtarzalnej potrawy...
_________________
Od 0 do 18 cm w 5.5 sekundy :-)
 
 
     
agga 
Mina


Osiedle: Zadory
Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 22 Lip 2007
Posty: 1461
Skąd: wieliczka
Wysłany: 07-09-2007, 20:26   

no ja niestety też nie wypytuje też lokalne babinki ale one też nic nie wiedzą dziwne nie???
_________________
Pozdrawiam
 
     
Madafaker 
Mina



Dołączył: 05 Cze 2007
Posty: 1716
Skąd: Małopolska Rulez !!
Wysłany: 07-12-2007, 08:53   

Cytat:
06.12.2007 WIELICZKA ul. SŁOWACKIEGO
Nieznany sprawca wykorzystując nieuwagę pokrzywdzonej dokonał kradzieży z torebki portfela z zawartością dokumentów oraz pieniędzy.
………………………………………………………………………………………………
06.12.2007 WIELICZKA ul. SERAF
Nieznany sprawca wykorzystując nieuwagę pokrzywdzonej dokonał kradzieży z jej torebki portfela z zawartością dokumentów oraz pieniędzy.


Drogie Panie...w amoku zakupów przedświątecznych zwracajcie mimo wszystko uwagę na zabezpieczenie zawartości swoich torebek...dziękuję... :720:
_________________
Od 0 do 18 cm w 5.5 sekundy :-)
 
 
     
agga 
Mina


Osiedle: Zadory
Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 22 Lip 2007
Posty: 1461
Skąd: wieliczka
Wysłany: 07-12-2007, 13:08   

Madafaker, dzięki za przypomnienie :D hihi w mojej torebce sama się gubię nigdy
nie mogę w niej nic znaleźć , pieniążków w epoce płacenia kartą też nie noszę ale dokumenty to spory problem

Pozdrawiam
_________________
Pozdrawiam
 
     
dzaga 
Bałwan solny



Osiedle: Szymanowskiego
Pomogła: 3 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 02 Mar 2007
Posty: 233
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 07-12-2007, 20:28   

a mnie ślubny nauczył trzymać mocno torebkę zwłaszcza w okolicach zapięcia :) przezorny zawsze ubezpieczony ;]
 
     
Cop
Sztolnia



Dołączył: 05 Cze 2007
Posty: 153
Wysłany: 11-12-2007, 18:33   

Torebkę miłe panie w tłumie , czy w środkach komunikacji miejskiej propunuję trzymać przed sobą . Jest to jednak trudne zadanie szczególnie jak "grzebiecie" w ciuszkach :D , szał zakupów obniża Waszą kontrolę nad torebką i jej zawartością , to własnie wykorzystują kieszonkowcy . Pamiętajcie , że złodziej zawsze obserwuje swoją ofiarę , patrzy gdzie wkłada portfel , telefon komórkowy itp . Dlatego nie dajcie im okazji do kradzieży . Portfel , czy telefon do torebki , a torebkę przed siebie , nawet w .......amoku zakupów :)
Pozdrawiam
 
     
master7 
Hysinbold



Osiedle: Zdrojowe
Pomógł: 3 razy
Wiek: 50
Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 3885
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 11-12-2007, 18:42   

Cop napisał/a:
Dlatego nie dajcie im okazji do kradzieży . Portfel , czy telefon do torebki , a torebkę przed siebie , nawet w .......amoku zakupów

Dokładnie.
Jeżdżę codziennie nabitymi busami i widzę jak młode dziewczyny stoją i SMS-ują non-stop a potem telefon do bocznej kieszeni w kurtce, zazwyczaj bez zamka - nic tylko wyciągać przy wysiadaniu ;)
_________________
www.wieliczka24.info
www.master7.rowerpower.org
Hosting Dedykowany | Wirtualizacja | Profesjonalny Hosting | Serwery Gier
 
  master771
     
oseczka 
Zawalisko



Osiedle: Lekarka
Pomogła: 3 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Maj 2007
Posty: 926
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 12-12-2007, 07:41   

hehe a ja nie nosze torebki tzn rzadko kiedy :P Kasa zazwyczaj w przedniej kieszeni spodni komórka też i jeszcze mi się nie zdarzyło żeby ktoś mi to że tak powiem pożyczył na wieczne nieoddanie :P Wczoraj na PKP spisywali właśnie panowie Policjanci z SOKistami pana co to właśnie potrzebujący był i turystce chyba z Japoni albo Chin wyrwał tą niby torebkę. Moja rada nie nosić torebek a kieszenie tylko przy spodniach :P
_________________
Nadeszło w pore lato powiedz mi co Ty na to? Słoneczko ładnie tańczy ma kolor pomarańczy przy Tobie zaraz płone Twe ciało opalone całuje kiedy tańczy bo smak ma pomarańczy....
 
     
Madafaker 
Mina



Dołączył: 05 Cze 2007
Posty: 1716
Skąd: Małopolska Rulez !!
Wysłany: 12-12-2007, 10:33   

Cytat:
11.12.2007 WIELICZKA ul. POWSTANIA WARSZAWSKIEGO
Nieznany sprawca wykorzystując nieuwagę pokrzywdzonej dokonał kradzieży z siatki z zakupami portfela z zawartością pieniędzy oraz dokumentów.

_________________
Od 0 do 18 cm w 5.5 sekundy :-)
 
 
     
dzaga 
Bałwan solny



Osiedle: Szymanowskiego
Pomogła: 3 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 02 Mar 2007
Posty: 233
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 12-12-2007, 20:48   

oseczka napisał/a:
Moja rada nie nosić torebek a kieszenie tylko przy spodniach


No co Ty! Ja bym bez torebki nie przeżyła!!! Uważam się mimo wszystko za osobę naprawdę uważną i uczuloną na kieszonkowców - na szczęście jeszcze żaden mnie nie"dopadł", ale i tak uważam na torebkę i jej zawartość zwłaszcza w większych zbiorowiskach ludzi :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 17